IT solutions for business

enova

Home
Zarządzanie
ERP
enova

enova

System enova365

System enova365 to najnowszej generacji, eksperckie oprogramowanie klasy ERP do kompleksowego zarządzania firmą, które zostało zaprojektowane z myślą o poprawie wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. To przyszłościowe rozwiązanie, które optymalizuje nie tylko bieżącą działalność, lecz ułatwia także zarządzanie firmą z perspektywy strategicznej.

Na aplikację składają się zintegrowane, korzystające ze wspólnej bazy danych, moduły odpowiadające za określone obszary działalności organizacji:

  • CRM – aplikacja wykorzystywana jest w kreowaniu, zarządzaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowana w każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil czy branżę. Jej funkcjonalność ma znacznie większy zakres niż ma to miejsce w innych, standardowych aplikacjach tego typu.
  • Księgowość – to ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienną pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego.
  • Kadry Płace – skutecznie wspomagają zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Przewagą tego rozwiązania jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów oraz duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.
  • Workflow – organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację operacji biznesowych oraz porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników procesów – niezależnie od obszaru firmy.
  • Handel – zapewnia obsługę firm o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ewidencji zamówień i obsługi magazynu. To kompleksowa informacja na temat transakcji firmowych i ich Kontrahentów w jednym miejscu, a dodatkowo automatyzacja procesów handlowych.
Copyright 2018 SentiNode