IT solutions for business

BPA Solutions

Home
Zarządzanie
CRM
BPA Solutions

BPA Solutions

BPA CRM

System zarządzania relacjami z klientem firmy BPA Solutions to najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie CRM dla programu SharePoint. Aplikacja wspierana jest przez platformę xRM, która posiada ponad 30 konfigurowalnych komponentów – to więcej niż tylko zwykły szablon witryny. Z drugiej strony interfejs programu jest prosty i niezwykle intuicyjny.

BPA CRM dostarcza rozwiązania ukierunkowane na tych pracowników firmy, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem, wspomagając ich pracę oraz konfigurując sposób, w jaki prowadzą biznes i miejsca, nad którymi sprawują kontrolę.

Co istotne dla współczesnych firm, system jest stworzony do pracy zarówno na Microsoft SharePoint Fundation, jak i na Server. Dodatkowo można go wdrożyć za pośrednictwem serwera konkretnego użytkownika, prywatnej chmury lub Office365. Produkt BPA Solutions doskonale rozumie na czym polega automatyzacja procesów, CRM oraz Microsoft SharePoint, dzięki czemu łatwo dopasuje się do specyfiki firmy, ułatwiając jej osiągnięcie sukcesu.

Screeny CRM BPA

Copyright 2018 SentiNode