IT solutions for business

SentiNode to innowacyjne międzynarodowe projekty IT.
Realizujemy inicjatywy eksplorujące obszary informatyki, które do niedawna istniały tylko w ludzkiej wyobraźni. Dziś szczycimy się udziałem w ich rozwoju. Ciągle poszukujemy nowych sposobów wsparcia biznesu. Jednocześnie doskonalimy i dostosowujemy istniejące rozwiązania do zmieniających się potrzeb rynku.

W związku z rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby do stałej lub dorywczej współpracy na stanowisku specjalista ds. marketingu.

Specjalista ds. marketingu

Obowiązki:

  • Obsługa social media (Facebook, LinkedIn)
  • Copywriting
  • Wsparcie w tworzeniu i optymalizacji stron www (WordPress)
  • Wsparcie w działaniach SEO/SEM
  • Wsparcie w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych
  • Tworzenie i zlecanie kampanii marketingowych
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Obsługa bloga
  • Wsparcie w zakresie prowadzenia e-mail marketingu
  • Bieżąca opieka nad klientami projektowy

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Inicjatywa w działaniu
  • Lekkie pióro
  • Znajomość social media
  • Komunikatywność
  • Doskonała znajomość języka polskiego

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość WordPress
  • Podstawowa znajomość narzędzi analitycznych Google
  • Podstawowa znajomość Google AdWords
  • Podstawowa znajomość SEO

Oferujemy:

  • Elastyczny sposób pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Okres wdrożeniowy
  • Realizację celów zawodowych

Wstąp w inspirującą i dynamiczną przestrzeń realizacji kariery. Dołącz do naszego zespołu w tworzeniu rozwiązań przyszłości.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swojego CV na adres
info@sentinode.com