IT solutions for business

Tworzenie stron WWW

Home
Marketing internetowy
Tworzenie stron WWW

Wszechstronne i elastyczne strony internetowe

W Sentinode nad twoją stroną pracuje zespół złożony z grafików i webmasterów. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów niezależnie od wielkości Twojego portalu strona będzie spełniała współczesne standardy i zachwycała Twoich klientów.

Dobierając technologię do Twojego projektu kładziemy nacisk na elastyczność i możliwości rozwoju strony. Możesz korzystać z naszego portalu przez wiele lat, rozwijając go w dowolnym kierunku, dodając dodatkowe strony czy sklep internetowy.

Nasze strony są:

Responsywne

Dbamy o to, by nasze projekty wyświetlały się poprawnie na wszystkich rozmiarach ekranów. Strona stworzona przez Sentinode wspiera użytkowników korzystających ze smartfonów – chętniej zostaną na Twoim portalu i nie uciekną na strony konkurencji.

Przyjazne dla użytkowników

Na Twoje życzenie przeprowadzimy kompleksowe testy użyteczności strony. Każdy element zostanie zbadany pod kątem doświadczenia użytkownika (user experience, UX). Dzięki temu uzyskasz pewność, że użytkownik łatwo znajdzie wszelkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie Twojego produktu czy usługi.

Proste w obsłudze

Rozwiązania stosowane przez Sentinode umożliwiają łatwe wprowadzanie zmian na stronach przez specjalny system zarządzania treścią (CMS). Możesz samodzielnie dodawać posty i aktualizować stronę – to proste jak korzystanie z Facebook’a. Nie musisz zatrudniać drogiego specjalisty od IT.

Dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Wierzymy, że wygląd strony powinien być doskonale dopasowany do charakteru Twojej firmy i jej identyfikacji wizualnej. W połączeniu z naszą stroną wizerunek Twojej marki będzie spójny, rozpoznawalny i na długo zapadnie w pamięć potencjalnych klientów.

Portfolio

Chcesz mieć profesjonalną stronę stworzoną przez ekspertów?

Skontaktuj się z nami:

Copyright 2018 SentiNode