IT solutions for business

Xerox

Home
Kreatywność
Xerox

XEROX

Niespotykana jakość druku

Urządzenia Xerox nie tylko pozwalają na efektywny obieg dokumentów w firmie, ale również doskonale sprawdzają się jako narzędzia dla ludzi, którzy na co dzień zajmują się tworzeniem profesjonalnych prac graficznych. Dzięki zaawansowanej technologii Hi-Q LED wydrukowane w kolorze dokumenty charakteryzują się dużą siłą oddziaływania, robiąc wrażenie na klientach oraz pomagając firmom osiągnąć sukces, minimalizując dodatkowo koszty.

Maszyny Xerox wyróżniają się wysoką rozdzielczością, dzięki której jakość wydruku kolorowych dokumentów zbliżona jest do jakości zdjęć, a wydruk tekstu jest niezwykle wyraźny. Urządzenia wyposażone są w zaawansowane głowice drukujące z cyfrową kontrolą wyrównania obrazu, dzięki czemu precyzyjnie go odwzorowują.

Dodatkowo umożliwiają drukowanie jaskrawych obrazów na różnych nośnikach oraz posiadają funkcje wykańczania, obejmujące m.in. broszury zszyte grzbietowo i składanie. Co więcej, produkty posiadają specjalny kontroler druku EFI Fiery zapewniający łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania kolorem oraz funkcje zwiększające produktywność i poziom bezpieczeństwa.

Copyright 2018 SentiNode