IT solutions for business

Tablety graficzne

Home
Kreatywność
Tablety graficzne

Tablety graficzne Wacom

Wacom od wielu lat jest wiodącym producentem tabletów graficznych i piórek do tabletów medialnych, które reagują na nacisk i przechył oraz obsługę multi-gestów. Dzięki integracji z większością programów graficznych, produkty firmy zwiększają komfort pracy, czyniąc ją niezwykle kreatywną, prostą i przyjemną.

Rodzina tabletów piórkowych Intuos

Seria Intuos

Tablety z serii Intuos to idealny produkt do rozpoczęcia swojej przygody z grafiką, w szczególności do rysowania, szkicowania i edycji zdjęć. Dzięki atrakcyjnej cenie, prostej obsłudze i jednocześnie bardzo dobrym możliwościom, produkt sprawdza się jako tablet do zabawy lub narzędzie wspomagające prace początkujących grafików.
wacom tablet graficzny

Seria Intuos Pro

Dzięki dużej powierzchni tablety Intuos Pro to idealne narzędzie do tworzenia projektów artystycznych na poziomie zawodowym. Produkty zostały wyposażone w nowoczesne funkcje, m.in. reakcję na nacisk oraz przechył, co w przypadku pracy z obrazkami cyfrowymi, grafikami i projektami konstrukcyjnymi jest niezwykle istotne. Tablety doskonale współpracują z takimi programami, jak Adobe Photoshop, Autodesk, Corel czy Pixologic, podnosząc poziom komfortu samej pracy.

Seria LCD Cintiq

Niezwykle kreatywne tablety piórkowe serii Cintiq dają użytkownikowi unikalną możliwość pracy bezpośrednio na ekranie urządzenia, co wpływa na niespotykaną dotąd wygodę, szybkość i łatwość tworzenia. Tablety Cintiq wyróżniają się wysoką rozdzielczością ekranu, profesjonalną ergonomią oraz znakomitą jakością odtwarzania kolorów, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla kreatywnych zawodowców.

Copyright 2018 SentiNode