IT solutions for business

Monitory profesjonalne

Home
Kreatywność
Monitory profesjonalne

Monitory profesjonalne NEC

NEC Display Solutions to lider na rynku rozwiązań do wyświetlania obrazu, którego oferta obejmuje wszelkie dziedziny i rynki związane z obrazowaniem. Produkty firmy wykorzystują najnowszą technologię, a dzięki niezwykłej jakości pozwalają zwiększyć efektywność i produktywność, osiągnąć możliwie najwyższy poziom rentowności oraz skutecznie chronić inwestycję.

Wśród produktów firmy znajdują się:

  • Monitory desktopowe
  • Monitory medyczne
  • Monitory graficzne
  • Monitory wieloformatowe

Monitory desktopowe

Podstawowe modele to gwarancja rozbudowanej funkcjonalności, doskonałej jakości obrazu oraz atrakcyjnego designu za bardzo korzystną cenę.

Monitory biznesowe to produkty przeznaczone dla użytkowników korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wyróżniają się wyjątkową ergonomią i jakością obrazu, bogatym asortymentem nowatorskich funkcji oraz rozwiązaniami proekologicznymi.

Wśród monitorów profesjonalnych znajdują się monitory graficzne oraz certyfikowane monitory medyczne oferujące znakomite parametry, niespotykaną ergonomię oraz jakość obrazu.

Desktopowe monitory graficzne

Seria desktopowych monitorów graficznych SpectraView to połączenie wyselekcjonowanej matrycy, możliwości kalibracji sprzętowej oraz idealnego odwzorowania kolorów. Gama wyświetlaczy SpectraView to idealne rozwiązanie dla świadomych i wymagających użytkowników, którzy grafiką zajmują się na co dzień.

Monitory wieloformatowe

Wieloformatowe monitory profesjonalne NEC to cyfrowe nośniki informacji i reklamy. Oferta firmy obejmuje nie tylko szeroką gamę modeli zaprojektowanych z myślą o monitoringu i kontroli procesów przemysłowych, ale również stylowe monitory do sal konferencyjnych oraz produkty wykorzystywane jako medium reklamowe. Firma oferuje również monitory dotykowe, modele z szybami ochronnymi oraz produkty w nietypowym formacie 16:4.

Copyright 2018 SentiNode