IT solutions for business

IBM/ Lenovo

Home
Datacenter
Storage
IBM/ Lenovo

IBM/Lenovo

Pamięci masowe firmy IBM to urządzania gwarantujące budowę właściwej infrastruktury, która w praktyce przekłada się na ekonomiczne zarządzanie danymi oraz liczne sukcesy biznesowe. Systemy dyskowe z serii IBM Storwize dają użytkownikom możliwość efektywnego wykorzystywania takich trendów, jak analizy biznesowe, wielkie zbiory danych czy przetwarzanie w chmurze.

Systemy dyskowe IBM® Storwize®

IBM Storwize V3700

System IBM Storwize V3700 to inteligentne i przystępne cenowo rozwiązanie, które wspiera firmy w zarządzaniu ogromnymi ilościami wartościowych danych oraz pozwala im reagować na dynamiczne zmiany w środowisku informatycznym oraz efektywnie konsolidować, optymalizować i upraszczać infrastrukturę. Dzięki łatwości użytkowania i umiejętności samooptymalizacji, Storwize V3700 to produkt, który skutecznie spełnia wymagania małych i średnich organizacji. Warto dodać, że urządzanie wyposażone jest w zaawansowane oprogramowanie, spotykane głównie w droższych systemach.

IBM Storwize V5000

Storwize V5000, jako pośredni model serii Storwize, pozwala firmom średniej wielkości konsolidować i wdrażać nowe funkcje w istniejącej infrastrukturze pamięci masowych. Co istotne, produkt wspomaga użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów będących wynikiem skomplikowanych pamięci masowych oraz wymagań co do skalowalności. Z kolei dzięki swojej niezwykłej elastyczności, Storwize V5000 jest prosty zarówno do wdrożenia, jak i do integracji z komplementarnymi urządzeniami.

IBM Storwize V7000

IBM Storwize V7000 to łatwy w obsłudze, innowacyjny i niezwykle funkcjonalny system zwirtualizowanej pamięci masowej, który powstał z myślą o konsolidacji obciążeń blokowych i plikowanych w jednym środowisku. W praktyce urządzanie pozwala uprosić zarządzanie oraz ograniczyć koszty, zapewniając przy tym znaczną skalowalność pojemności, wysoki poziom wydajności i dostępności. IBM Storwize V7000 wyróżnia się wbudowaną techniką oszczędnego udostępniania dysków oraz umiejętnością migracji danych z dotychczas używanej pamięci masowej bez zakłócenia bieżącej pracy. Przekłada się to na zwiększoną efektywność, elastyczność oraz uzyskanie wyższego zwrotu z inwestycji.

Copyright 2018 SentiNode