IT solutions for business

IBM/ Lenovo

Home
Datacenter
Serwery
IBM/ Lenovo

IBM / Lenovo

Serwery IBM / Lenovo

IBM oferuje szeroką gamę wydajnych, funkcjonalnych oraz innowacyjnych serwerów, które zapewniają ograniczenie ryzyka i kosztów, a także możliwość zbudowania ekonomicznej, niezawodnej oraz energooszczędnej infrastruktury, która w praktyce przekłada się na świadczenie wysokiej jakości usług.

IBM System x

IBM System x to najpopularniejsza i jednocześnie najbardziej elastyczna rodzina serwerów IBM dla małych firm, które charakteryzują się łatwością instalacji i przystępną ceną. Urządzenia są wyposażone w procesory Intel oraz AMD, a także sprawdzone funkcje, znane z innych produktów IBM System. Dodatkowo cechują się dostępnością i niezawodnością, zgodnie z potrzebami współczesnych przedsiębiorstw.

IBM BladeCenter

Serwery z rodziny IBM BladeCenter to produkty, które dają użytkownikom możliwość rozwiązania problemów wynikających ze złożoności współczesnych środowisk informatycznych. Co istotne, urządzenia pozwalają uprościć infrastrukturę firmy, umożliwiając jednocześnie optymalne zarządzanie systemami. Z kolei dzięki możliwości ograniczenia zużycia energii, serwery IBM BladeCenter przekładają się także na obniżenie całkowitych kosztów użytkowania.

IBM Flex System

Dzięki bezkompromisowej konstrukcji, serwery z rodziny IBM Flex System wykraczają poza tradycyjną platformę kasetową. Produkty dają swoim użytkownikom dostęp do atrakcyjnych mechanizmów wirtualizacji oraz zintegrowanych systemów do zarządzania. Co istotne, urządzenia z serii IBM Flex System umożliwiają dodatkowo elastyczną konfigurację.

WAŻNE!

W styczniu 2014 roku firmy Lenovo oraz IBM zawarły porozumienie, na mocy którego Lenovo przejęła dział serwerów x86 IBM, wśród których znajdują się także powyższe produkty.

Copyright 2018 SentiNode