IT solutions for business

Serwery HP

Serwery HP ProLiant

Serwery HP ProLiant to linia produktów dostosowanych do potrzeb każdej firmy, dla której technologie informatyczne stanowią newralgiczny element działalności. Zapewniają kompletną infrastrukturę, która wspomaga rozwój i realizację celów firmy poprzez optymalizację procesów IT, zwiększenie mocy obliczeniowej organizacji oraz przyspieszenie świadczenia usług. Serwery HP redukują przy tym całkowity koszt posiadania, notując wysoki zwrot z inwestycji.

HP BladeSystem

HP BladeSystem to rodzina serwerów z procesorami Intel® Xeon® serii E5-2600, której głównym zadaniem jest maksymalne usprawnienie i przyspieszenie wszelkich operacji informatycznych w firmie. To inteligentna i elastyczna infrastruktura serwerowa, która pozwala szybko wykorzystać nowe możliwości, powstrzymując jednocześnie wzrost kosztów i złożoności. Serwery HP BladeSystem zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich obsługa była jak najprostsza, a opanowanie wiedzy na temat użytej technologii możliwe w krótkim czasie. To jedyna na rynku zintegrowana infrastruktura opracowana dla dowolnych obciążeń, od komputera biurkowego po centrum danych.
serwery HP BladeSystem

HP ProLiant Rack

Produkty z serii HP ProLiant Rack to ekonomiczne, wszechstronne i zoptymalizowane serwery stelażowe w kompaktowej obudowie, które są w stanie nadążyć za tempem przyrostu danych, oferując jednocześnie opcję łatwego zarządzania. Serwery HP ProLiant DL pozwalają dodatkowo zrównoważyć możliwości rozbudowy, wydajności i niezawodności. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw korzystających z aplikacji, które wymagają odpowiedniego połączenia mocy obliczeniowej i pamięci masowej. W rezultacie serwery serii HP ProLiant Rack zapewniają szybsze świadczenie usług informatycznych.

Copyright 2018 SentiNode