IT solutions for business

Fujitsu

Home
Datacenter
Serwery
Fujitsu

Fujitsu

Serwery firmy Fujitsu to produkty najwyższej jakości, które działają w sposób ekonomiczny i bezpieczny, co w praktyce umożliwia optymalne wykorzystanie zasobów informatycznych każdej firmy.

Fujitsu Server PRIMERGY

Serwery z serii FUJITSU PRIMERGY to niezwykle wydajne i elastyczne rozwiązania przeznaczone dla centrów danych dla wszystkich firm, niezależnie od wielkości, branży czy rodzaju obciążenia. Produkty charakteryzują się wysoką jakością działania, skutecznością redukcji kosztów operacyjnych i poziomu złożoności, a także wynikającą z tego sprawnością w codziennej pracy. Urządzenia z rodziny PRIMERGY to gwarancja szerokiej gamy nowatorskich rozwiązań.

Serwery kasetowe PRIMERGY

Serwery kasetowe PRIMERGY (Blade) umożliwiają redukcję kosztów oraz maksymalne zwiększenie wydajności i prężności działania. Dotyczy to zarówno średnich organizacji, oddziałów, jak i dużych centrów danych. Serwery kasetowe PRIMERGY korzystają z modułowej architektury, dzięki czemu zapewniają zarówno moc obliczeniową, jak i podzespoły infrastrukturalne, sieciowe, pamięć masową oraz moduły zarządzania.

Serwery stelażowe PRIMERGY

Uniwersalne systemy stelażowe z serii PRIMERGY to przede wszystkim produkty zoptymalizowane pod kątem pracy w stelażu, które stanowią połączenie najlepszej wydajności i efektywności energetycznej w swojej klasie, wyznaczając tym samym standardy dla centrum danych. Dodatkowo oferują uproszczoną obsługę, wysoką jakość oraz znacznie szybsze wdrożenie w środowisku produkcyjnym. Serwery stelażowe PRIMERGY można zintegrować z szafami PRIMECENTER w ramach wspólnej architektury.

Fujitsu Server PRIMEQUEST

Systemy serwerów PRIMEQUEST to połączenie mocy procesorów Intel® Xeon® z rodziny E7, standardowych specyfikacji systemów operacyjnych Microsoft Windows i Linux oraz szerokiej gamy rozwiązań rynkowych. Serwery wyróżniają się innowacyjną architekturą systemów odpornych na awarie, najwyższym poziomem dostępności oraz ciągłości działania biznesowego. Produkty z rodziny PRIMEQUEST zapewniają niezwykle wysoką wydajność, odpowiednią dla najważniejszych zdolności obliczeniowych.

Copyright 2018 SentiNode