IT solutions for business

NewRelic

Home
Datacenter
Monitoring
NewRelic

NewRelic

Oprogramowanie analityczne

New Relic to pionier na rynku oprogramowania analitycznego wspierającego użytkowników w gromadzeniu i przechowywaniu wszelkiego rodzaju danych wytworzonych przez aplikacje będące częścią oprogramowania używanego przez firmy. Dzięki atrakcyjnej i przemyślanej wizualizacji, produkty New Relic pozwolą również dokonywać skutecznej analizy oraz interpretacji zebranych danych. W praktyce rozwiązania te pomogą użytkownikom zrozumieć własne dane i wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski w czasie rzeczywistym.

Wszystkie produkty firmy oparte są na modelu SaaS (Software as a Service) zapewniając jeden, potężny interfejs dla internetowych, macierzystych i mobilnych aplikacji oraz konsolidując wyniki monitorowania danych dla dowolnie wybranej technologii w środowisku. Platforma SaaS umożliwia również natychmiastowe wprowadzanie innowacji oraz masowe przechowywanie danych.

Oferta New Relic:

New Relic APM

APM (Application Performance Monitoring) to produkt zapewniający stałe monitorowanie w czasie rzeczywistym zarówno aspektów środowiska danej aplikacji, jak i baz danych. Pozwala to na budowanie, wdrażanie i utrzymywanie możliwie najlepszej wersji oprogramowania używanego w organizacji oraz wskazywanie błędów krytycznych, które spowalniają aplikacje.

New Relic INSIGHT

New Relic Insights to działająca w czasie rzeczywistym platforma, której celem jest tworzenie profesjonalnych analiz pozwalających użytkownikom podejmować szybkie i świadome decyzje dotyczące oprogramowania, klientów oraz biznesu.

New Relic MOBILE

New Relic Mobile wspiera użytkowników w tworzeniu wydajnych i stabilnych aplikacji mobilnych, udostępniając narzędzia do diagnozowania wydajności zarówno systemów operacyjnych, urządzeń, jak i różnych wersji budowanej aplikacji, w zależności od regionu geograficznego. Produkt zapewnia szczegółowe raportowanie wszystkich błędów aplikacji oraz pozwala na szybkie i proste rozwiązanie powstałych awarii.

New Relic BROWSER

New Relic Browser to profesjonalne rozwiązanie do monitorowania stron internetowych, ich elementów oraz aktywności użytkowników w sieci. Produkt dostarcza informacji na temat szybkości ładowania danej strony, grafiki czy tekstu oraz bada jaki wpływ na prędkość i skuteczność ładowania mają czynniki takie, jak typ przeglądarki czy położenie geograficzne użytkownika.

New Relic SYNTHETICS

New Relic Synthetics to najnowszy produkt firmy, który monitoruje działanie aplikacji, dając użytkownikom wgląd do pełnego obrazu jej wydajności, od początkowych etapów rozwoju, przez fazę testowania i wdrażania. Produkt pozwala na szybkie wykrywanie błędów i awarii oraz naprawę aplikacji, zanim ta trafi do klienta końcowego, zwiększając tym samym poziom jego zadowolenia.

New Relic SERVERS

New Relic Servers to rozwiązanie, które umożliwia monitorowanie serwerów z punktu widzenia aplikacji. Głównym zadaniem produktu jest informowanie użytkowników o stanie serwerów, w tym o wykorzystania procesora, pamięci, dysku I/O oraz pojemności dysku. Tym samym odnajduje serwery, które mają problemy z pojemnością, dzięki czemu użytkownik może podjąć natychmiastowe działania naprawcze. Dodatkowo śledzi stan dostępności serwerów w chmurze, środowisku fizycznych lub hybrydowym.

New Relic PLATFORM

New Relic Platform to jedna, potężna i otwarta platforma, która służy do monitoringu całego zbioru aplikacji firmy.

Copyright 2018 SentiNode