IT solutions for business

enova

enova365

enova365 jest wiodącym rozwiązaniem na rynku systemów ERP. To elastyczny system modułowy, który służy do zarządzania wewnętrznymi procesami w firmie. Poprzez wykorzystanie najnowszych rozwiązań informatycznych automatyzuje procedury i optymalizuje działanie przedsiębiorstwa, o czym przekonało się już 7 tys. firm.

Wybierając enova365 użytkownik kompletuje moduły z obszaru handlu, CRM, kadr, księgowości oraz workflow, które współdziałają ze sobą, korzystając z jednej bazy danych. Następnie dostosowuje system do wielkości swojej firmy, mobilności pracowników i preferencji użytkowania. Co istotne, w każdej chwili można łączyć, dobierać i zmieniać moduły w różnych wariantach oraz podnosić je do wyższej wersji, dzięki czemu system rozwija się razem z firmą.

Oprogramowanie optymalizuje nie tylko bieżącą działalność, lecz także ułatwia zarządzanie firmą z perspektywy strategicznej. Dzięki wbudowanej wiedzy merytorycznej i logice biznesowej, aplikacja pozwala podejmować decyzje, a nawet samodzielnie rozwiązywać niektóre problemy. System jest gotowy do integracji w oddziałach firm zagranicznych zlokalizowanych w Polsce oraz polskich korporacjach, pracujących na zagranicznych systemach ERP. Warto dodać, że z programu można korzystać stacjonarnie oraz w chmurze obliczeniowej, która pozwala na przetwarzanie danych przez Internet.

aplikacje biznesowe enova365
Copyright 2018 SentiNode